Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOSMETIKA

 

Galvanická Žehlička na pleť a tělo s ion a ultrazvukem 3Mhz 

 Tento přístroj v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti galvanické žehličky s ION a silou ultrzvuku  pro hloubkové čištění pleti.  Je vybaven ultrazvukem o síle až 3MHz pro vyhlazení, regeneraci pleti a redukci přebytečného tuku a tvarování.  Přístroj je určen nejen pro ošetření obličeje, ale i dalších oblastí těla (břicho, ruce, nohy, zadek). K završení péče je přístroj vybaven 3 biowave světly a jemnou vibrací.

pixmac000087573142.jpg

Pomocí přístroje vyřešíte Vaše problémy:

Vyhlazuje vrásky a jizvy,

Redukuje otoky kolem očí,

Rozbíjí tukové buňky možnost použití: nohy, paže, břicho, zadek

Sjednocuje pleť, redukuje pigmentové skvrny, černé tečky,

Pomáhá řešit problémy s akné,

Oddaluje stárnutí pokožky,

Urychluje zpomalený metabolismus,

Zefektivňuje vstřebávání výživných látek.

galvanicka-zehlicka-na-plet-b-inside-5v1-original.jpg

bio  vlnná technologie, která se zaměřuje na pronikání nízkoenergetických paprsků hluboko do pokožky, kde vytváří teplo a akceleruje vnitřní změny, podobně jako laserové světlo

Díky zvýšení teploty, stimuluje kožní aktivitu, zpevňuje kolagenová vlákna a zvyšuje produkci kolagenu. Zvýšená kožní aktivita znamená viditelné zpevnění pokožky, pružnější a mladistvější pleť. Známky stárnutí, viditelné vrásky a jemné linky se výrazně redukují a pokožka se stává hladší.

 Vytváří reálné, měřitelné a dlouhodobé výsledky, přičemž je bezbolestná. Klinické výzkumy a vědecké měření ukazují, že po 6 až 8 týdenním používání tohoto přístroje se sníží objem jemných linek o 30% a vrásek o 16%.

Ultrazvukové ošetření  Tato funkce, nazývaná také masáž buněk, stimuluje a přizpůsobuje cytomembrány, zvyšuje propustnost pokožky. Navíc zvyšuje teplotu v hlubších vrstvách pokožky o 0,5 ˚ C – 1 ˚ C, čímž podporuje vstřebávání výživy, zrychluje metabolismus a regeneruje a posiluje tkáně. Ultrazvuk má rovněž schopnost rozkládat přebytečný tuk, spalovat energii, opravovat lymfatické a kapilární cévy při hubnutí a formování postav

Fotónové ošetření

BIO  červené světlo se používá na bělení pokožky a na odlehčení pleti po sportovní aktivitě. Červené BIO světlo dokáže obnovovat poškozenou pleť, odstraňuje jemné aj hlubší vrásky, zmenšuje póry a především stimuluje tvorbu kolagenu.

BIO Modré světlo dokáže snižovat tvorbu zánětů a léčit akné, odstraňuje jizvy a eliminuje bakterie.

BIO  zelené světlo působí na pokožku uklidňujícím efektem, zmirňuje napětí a neutralizuje pokožku